KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14246516
nr 1424 6516
Pastell
Oidentifierad konstnär. Gräsand. Signerad. Yttermått inklusive ram: 31x27cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:24:56
250 kr
350 kr