KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14246516

nr 1424 6516

Pastell

Oidentifierad konstnär. Gräsand. Signerad. Yttermått inklusive ram: 31x27cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 18:24:56